Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Wygonowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

95 000 zł2 910 m² 32,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż Wygonowo, gmina Boćki Kluczowe parametry: lokalizacja: wygonowo, gmina Boćki, pow. bielski, woj. podlaskie Numer działki: 554 (obręb ewidencyjny 0030) Powierzchnia: 2910.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 090 000 zł150 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż parterowy budynek mieszkalny gotowy do zamieszkania. Budynek z 2017 roku. Powierzchnia użytkowa to 125 m2 + wiata garażowa wkomponowana w budynek 25 m2. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł59,60 m² 6 208,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 59,60 m2, znajdujące się na IV piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie posiada nowoczesny układ funkcjonalny. Przestrzeń mieszkania tworzą dwa oddzielne pokoje, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Świrydy

Świrydy(Wygonowo + 25 km)

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Chata z bala na wsi w gminie Brańsk. Cicha malowniczo położona wieś. Dobry dojazd do Warszawy tylko 2,5 godziny , do najbliższego miasta Brańsk 6 km , do Białegostoku 1 godzina drogi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 991 m² 27,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

**działka na kolonii** Zapraszamy na prezentację działki rolnej w okolicy Kleszczel. Działka rolna o powierzchni około 1991m2. Dojazd do nieruchomości jest bardzo dobry (asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł18 471 m² 4,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania ziemia rolna kl. V i VI. Rola przygotowana mulczerem oraz talerzówką pod uprawę. Działka położona 7km od Siemiatycz. Dojazd drogą polną. Wymiary: 43m x 500m. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł20 689 m² 3,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2124 lsvi- lasy. Dojazd do działki drogą leśną nr 1804 i 2130. Na działce występują zadrzewienia z przeważającą sosną. Wiek drzewostanu ok. 80-100 lat. Zadrzewienie ok. 0,7.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Dom z bala położony na obszernej działce w bardzo spokojnej części Bielska Podlaskiego. W 2011 roku dom przeszedł generalny remont : wymiana dachu , wymiana instalacji elektrycznej ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł77 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:17 075 m²

Do sprzedania siedlisko wraz z dwoma działkami w odległości ok 10 km od Bielska Podlaskiego. Na pierwszej działce jest dom (77m2) do remontu oraz dwa budynki gospodarcze raczej do rozbiórki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brańsk

Brańsk(Wygonowo + 21 km)

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w gminie Brańsk. Polecamy siedlisko zabudowane domem drewnianym o powierzchni ok. 70m2. Dom został zbudowany w latach 70tych z grubego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 614 m² 92,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1614 m , położona w spokojnej uroczej i malowniczej miejscowości Wólka Nadbużna (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wygonowo

Wygonowo,podlaskie

199 900 zł60 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki leśne z drzewostanem 80 - 30 letnim, położone na przeciwko siebie, po obu stronach drogi. Obok działki linia energetyczna. Bardzo ładne miejsce na zlokalizowanie gospodarstwa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij